افزایش قیمت بلیط هواپیما
افزایش قیمت بلیط هواپیما

افزایش قیمت بلیط هواپیما همان طور که میدانید ایرلاین‌ها بابت کاهش ظرفیت پذیرش مسافر در دوران کرونا، قیمت‌های بلیط را افزایش ندادند. اما پس از مدتی براساس افزایش قیمت سالیانه، قیمت ‌های بلیط هواپیما افزایش یافت.

حال براساس مصوبه جدید شورای عالی هواپیمایی کشوری که روز گذشته ابلاغ شد، باید قیمت‌ بلیط‌ های پروازهای داخلی از دیروز با نرخ ‌های جدید فروخته شود، اما به نظر می‌رسد که برخی از سایت ‌های فروش اینترتنی تا به این لحظه به این مصوبه پایبند نیستند.

براساس اعلام شورای عالی هواپیمایی کشور، قیمت‌های بلیط پرواز‌های داخلی از آول آذر ماه باید کاهش پیدا کند. اما آیا این کاهش قیمت در سایت‌ها خرید بلیط اینترنتی هم اعمال شده است؟

با اینکه به نظر می‌رسد مصوبه جدید در آژانس‌ های مسافرتی و سایت ‌های خرید اینترنتی بلیط هواپیما هم اعمال شده است. اما در برخی از پرواز‌های پرتردد داخلی مانند تهران به مشهد در این سایت‌ها کاهش و تغییر قیمتی اعمال نشده است.

به طور مثال، نرخ بلیط تهران – مشهد در نرخنامه جدید پروازهای داخلی، ۹۲۸ هزار تومان است، اما در سایت‌های خرید بلیط آنلاین، بلیط این پرواز تا یک میلیون و ۹۰۰ تومان هم فروخته می‌شود.

همچنین نرخ جدید بلیط تهران – بندرعباس ۷۷۷ هزار تومان است، اما در برخی از سایت ‌های خرید بلیط اینترنتی، بلیط پرواز تا یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هم وجود دارد.

در تفاوت قیمت‌ها این نکته وجود دارد که اگر مسیری کم ‌تردد باشد و در هفته یک یا دو پرواز داشته باشد، در این حالت نه‌ تنها گزینه‌ ای برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما وجود ندارد؛ بلکه در اکثر مواقع مانند پرواز تهران به بیرجند، قیمت بلیط گران است.

با توجه به تفاوت قیمت‌ها در سایت‌های مختلف، برای جلوگیری از بروز تخلفات احتمالی در این زمینه، نظارت‌های لازم در زمینه باید انجام شود تا نرخ مصوب اعلام شده به درستی اعمال شود.

مسافران می‌توانند با مقایسه نرخ بلیط‌ ها در سایت‌های خرید اینترنتی بلیط و نرخ مصوبه جدید، نسبت به خرید بلیط مورد نظر خود اقدام کنند.

آیا شما تغییری در قیمت ها مشاهده کردید؟ یا همچنان بلیط پرواز داخلی گران می باشند؟

 

افزایش قیمت بلیط هواپیما

فروشگاه آنلاین صتک کالا یکی از فروشگاه های آنلاین ایران است که در زمینه های زیر فعالیت میکند.

فروشگاه آنلاین صتک کالا

فروشگاه آنلاین صتک کالا

 

صتک کالا با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای کاربران خود « تجربه‌ی لذت‌بخش و مطمین یک خرید اینترنتی » را تداعی می‌کند.« ارسال اکسپرس و ایمن » ، « تضمین مناسب ترین قیمت »  « ضمانت اصالت کالا » و  «راهنمایی و مشاوره با تجربه» اصول اولیه صتک کالا است.

استراتژی فروشگاه آنلاین صتک کالا ،‌‌ عرضه ی محصولات متنوع با کمترین حاشیه سود از بهترین برند های معتبر و شناخته شده در ضمینه تجهیزات آشپزخانه ، لوازم گرمایشی ، تصفیه آب خانگی است‌.‌

صتک کالا با رویکرد جدید و ثمر بخش در ضمینه فروش آنلاین‌ با‌ فراهم‌ آوردن امکانات فنی در ضمینه خدمات پیش و پس از فروش ، ایجاد روش های مختلف در زمینه ی ارسال و تحویل ، پایش و گزارش مرسوله توسط سیستم های هوشمند پستی و سایر خدمات سعی در جلب رضایت مشتریان خود نموده است.

برای دیدن جدیدترین محصولات به اینستاگرام ما سربزنید..