جذاب ترین ترکیب رنگ های پاییز
جذاب ترین ترکیب رنگ های پاییز

جذاب ترین ترکیب رنگ های پاییز

یکی از جذاب ترین موضوعات در ارتباط با پاییز ترکیب رنگ های جذابی است که میتوان از آنها برای استایل خود استفاد کرد. این رنگ ها معمولا دارای طیف های مختلفی هستند و از طبیعت بیشتر الهام گرفته شده اند. تا انتهای این مقاله با ما همره باشید تا شما را با جذاب ترین ترکیب رنگ های پاییز آشنا کنیم تا بتوانید از آنها در استایل های خود به بهترین شکل استفاده کنید.

 

ترکیب رنگ های گرم و رنگ خنثی 

به صورت کلی رنگ ها به سه دسته گرم، سرد و خنثی تقسیم میشوند. یکی از بهترین گزینه ها برای استایل پاییزی ترکیب رنگ های گرم به همراه رنگ های خنثی است. به طور کلی رنگ های گرم شامل رنگ هایی مانند قرمز، نارنجی و زرد میشود اگر رنگ پوست گرمی دارید، ترکیب این نوع رنگ های با رنگ های خنثی گزینه مناسبی برای شما است. به عنوان مثال اگر یک دامن با رنگ قهوه ای قرمز دارید، پیشنهاد ما به شما استتفاده از یک پیراهن سفید و سارافون و کیف مشکی است تا بتوانید استایل خود را به بهترین شکل تکمیل کنید.

 

 

ترکیب رنگ های گرم با استفاده از پالتوهای کرم 

پالتو های کرم رنگ یکی از مهم ترین و جذاب ترین آیتم های فصل های سرد به شمار میرود. شما میتوانید به همراه پالتو های خود از یک رنگ گرم استفاده کنید. به عنوان مثال ترکیب یک شلوار قهوه ای به همراه پیراهن زرشکی و یک پالتو کرمی، بهترین گزینه برای تکمیل استایل شماست. این استایل هم جزو استایل های رسمی است و هم غیر رسمی . حتما توجه داشته باشید که برای استفاده از این استایل بهتر است از پالتو های بلند استفاده کنید.

 

 

استفاده از رنگ سبز 

با اینکه در استایل های پاییزی بیشتر از رنگ های گرم استفاده میشود اما رنگ سبز نیز گزینه مناسبی برای تکمیل استایل های شما میباشد. در فصل های پاییز و زمستان میتوانید این رنگ را با نارنجی استفاده کنید و سبب ایجاد تغییراتی در استایل خود شوید.

 

ترکیب رنگ بنفش به همراه رنگ خنثی 

رنگ بنفش، چه روشن چه تیره، میتواند در استایل شما بسیار تاثیر گذار باشد. استفاده از این رنگ به همراه رنگ های خنثی مانند سفید، طوسی، خاکستری و مشکی میتواند در استایل شما بسیار مورد پسند باشد. پس حتما استفاده از این رنگ را در استایل پاییزه و زمستانه خود فراموش نکنید.

 

ترکیب رنگ زرد و طوسی 

یکی از رنگ های دلنشین در پاییز و زمستان رنگ طوسی است که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. اگر پالتویی دارید که نمیدانید از چه رنگی برای ست کردن آن اسفاده کنید پیشنهاد ما به شما رنگ زرد است. با استفاده از این ترکیب میتوانید یک ترکیب دلنشین و جذاب بسازید.

 

ترکیب رنگ خردلی، مشکی و آبی 

یکی از جذاب ترین و پر طرفدار ترین رنگ های پاییزی خردلی است. این رنگ عموما با رنگ کرم استفاده میشود اما اگر شما از این ترکیب خسته شده اید و به دنبال یک ترکیب جذاب تر و جدیدتر هستید میتوانید این رنگ را با مشکی یا خردلی ترکیب کنید.

 

ترکیب رنگ صورتی، سبز و مشکی 

ترکیب رنگ صورتی و سبز همیشه یکی از جذاب ترین ترکیب رنگ ها بوده که جلوه ای تازه و جذاب نیز از خود به همراه دارد. میتوانید از این ترکیب رنگ در استایل خود استفاده نمود و از یک کیف یا شلوار مشکی برای تکمیل استایل خود استفاده کنید.

 

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید هدف ما از این مقاله، آشنایی بیشتر شما با انواع ترکیب رنگ های پاییزی بود تا بتوانید با استفاده از آنها بهترین استایل را داشته باشید. برای مطالعه سایر مقالات مشابه میتوانید به قسمت مد و پوشاک مراجعه نمایید.

 

 

 

موضوع : جذاب ترین ترکیب رنگ های پاییز

نویسنده تیم تحریریه صتک نیوز

مقاله در گوگل