جیلی در مسیر رقابت با تسلا
جیلی در مسیر رقابت با تسلا

جیلی در مسیر رقابت با تسلا –  کمپانی جیلی، از هوم ‌تراک مدرن و دوستدار محیط زیست خود، بر پایه‌ی مصرف هوشمند انرژی رونمایی کرد.

به گفته‌ی «Farizon Auto»، بخش خودروهای حوزه‌ی تجاری جیلی، «هوم‌تراک» که بر اساس معماری بسیار ماژولار ساخته شده است، قرار است در اوایل سال ۲۰۲۴ ، یکی از پیشرفته ‌ترین و پاک ‌ترین وسایل نقلیه‌ی تجاری در جاده‌ها باشد.

در حالی که تاکنون هیچ مشخصاتی از این خودروی نیمه ‌سنگین و تریلر آن دردسترس نیست، کمپانی «جیلی» می‌گوید این کامیون جدید، پیشرفت‌های بزرگی در پیشرانه‌های پایدار ارائه می‌دهد و بر کارایی و همچنین ایمنی راننده و عابران پیاده تمرکز دارد.

باید به این نکته نیز اشاره کرد که « هوم تراک » می‌تواند به شبکه‌ی لجستیک متصل شود تا به رانندگان کمک کند بهینه ‌ترین سفارش‌ها را به‌ صورت آنی دریافت کنند، مقصدهای تحویل را تحلیل و ردیابی کنند و هزینه‌های عملیاتی را در طول مسیر محاسبه کنند. همچنین حسگرهای این کامیون، برای تجزیه‌ و تحلیل داده‌های ترافیکی استفاده می‌شوند.

از طرفی سیستم مدیریت انرژی می‌تواند انرژی یا سوخت « هوم تراک » را برای دستیابی به بهینه ‌ترین عملکرد اقتصادی مدیریت کند و همچنین مسیرهای بهینه برای سوخت ‌گیری یا شارژ مجدد را به راننده پیشنهاد دهد.
لازم به ذکر است که «هوم‌تراک» یک کامیون نیمه‌ سنگین اما مانند خانه است. گفته می‌شود که فضای متحرک « هوم تراک » ، کار، زندگی و سرگرمی را با هم ترکیب و از نیازهای حیاتی راننده‌ی خود به‌خوبی پشتیبانی می‌کند.

نکته قابل توجه این است که کمپانی جیلی، «هوم‌تراک» را برای بازارهای جهانی مانند اروپا، کره، ژاپن و آمریکای شمالی تولید خواهد کرد و نوع تمام ‌الکتریکی آن، به رقیبی برای کامیون «Tesla Semi» تبدیل خواهد شد.

 

موضوع : جیلی در مسیر رقابت با تسلا

فروشگاه آنلاین صتک کالا یکی از فروشگاه های آنلاین ایران است که در زمینه های زیر فعالیت میکند.

فروشگاه آنلاین صتک کالا

فروشگاه آنلاین صتک کالا

 

صتک کالا با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای کاربران خود « تجربه‌ی لذت‌بخش و مطمین یک خرید اینترنتی » را تداعی می‌کند.« ارسال اکسپرس و ایمن » ، « تضمین مناسب ترین قیمت »  « ضمانت اصالت کالا » و  «راهنمایی و مشاوره با تجربه» اصول اولیه صتک کالا است.

استراتژی فروشگاه آنلاین صتک کالا ،‌‌ عرضه ی محصولات متنوع با کمترین حاشیه سود از بهترین برند های معتبر و شناخته شده در ضمینه تجهیزات آشپزخانه ، لوازم گرمایشی ، تصفیه آب خانگی است‌.‌

صتک کالا با رویکرد جدید و ثمر بخش در ضمینه فروش آنلاین‌ با‌ فراهم‌ آوردن امکانات فنی در ضمینه خدمات پیش و پس از فروش ، ایجاد روش های مختلف در زمینه ی ارسال و تحویل ، پایش و گزارش مرسوله توسط سیستم های هوشمند پستی و سایر خدمات سعی در جلب رضایت مشتریان خود نموده است.

برای دیدن جدیدترین محصولات به اینستاگرام ما سربزنید..