قابلیت جدید اینستاگرام
قابلیت جدید اینستاگرام

قابلیت جدید اینستاگرام

 

اینستاگرام این بار نیز در آپدیت خود، ویژگی جدیدی را به امکانات این پلتفرم اضافه کرده است که تجربه کاربری بهتری را برای کاربران رقم می‌زند.همان طور که می‌دانید اینستاگرام از سال ۲۰۱۷، قابلیت آپلود چند عکس به صورت همزمان و در پستی واحد را برای کاربران خود فراهم کرده بود و افراد می‌توانستند عکس‌های این پست‌ها را به ‌صورت چرخ و فلکی مشاهده کنند.

به ‌این ‌ترتیب، کاربران می‌توانستند به‌ صورت همزمان، تا ۱۰ عکس یا ویدئو را در هر پست آپلود و منتشر کنند.بر اساس گزارشی که به تازگی توسط engadget منتشر شده است، این پلتفرم بعد از چهار سال، به کاربران این امکان را می‌دهد تا پس از پست کردن پست های اسلایدی خود، ا یک تصویر یا ویدئو را از پست خود را حذف کنند، بدون اینکه مجبور باشند تمام پست را حذف کنند!

بر اساس این گزارش، کاربران می‌توانند با ضربه زدن روی سه نقطه بالای پست و انتخاب گزینه ویرایش، یکی از عکس‌ها یا ویدئو‌های این پست‌های چند عکسی را حذف کنند. برای این کار کافی است تا روی عکس یا ویدئوی مورد نظر رفته و گزینه حذف را انتخاب کنند.

لازم به ذکر است که درحال ‌حاضر تنها کاربران سیستم‌ عامل iOS می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند، اما به زودی برای کاربران سیستم‌ عامل اندروید نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

قابلیت جدید اینستاگرام

فروشگاه آنلاین صتک کالا یکی از فروشگاه های آنلاین ایران است که در زمینه های زیر فعالیت میکند.

فروشگاه آنلاین صتک کالا

فروشگاه آنلاین صتک کالا

 

صتک کالا با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای کاربران خود « تجربه‌ی لذت‌بخش و مطمین یک خرید اینترنتی » را تداعی می‌کند.« ارسال اکسپرس و ایمن » ، « تضمین مناسب ترین قیمت »  « ضمانت اصالت کالا » و  «راهنمایی و مشاوره با تجربه» اصول اولیه صتک کالا است.

استراتژی فروشگاه آنلاین صتک کالا ،‌‌ عرضه ی محصولات متنوع با کمترین حاشیه سود از بهترین برند های معتبر و شناخته شده در ضمینه تجهیزات آشپزخانه ، لوازم گرمایشی ، تصفیه آب خانگی است‌.‌

صتک کالا با رویکرد جدید و ثمر بخش در ضمینه فروش آنلاین‌ با‌ فراهم‌ آوردن امکانات فنی در ضمینه خدمات پیش و پس از فروش ، ایجاد روش های مختلف در زمینه ی ارسال و تحویل ، پایش و گزارش مرسوله توسط سیستم های هوشمند پستی و سایر خدمات سعی در جلب رضایت مشتریان خود نموده است.

برای دیدن جدیدترین محصولات به اینستاگرام ما سربزنید..