هک شدن شبکه یک
تایید خبر هک شدن شبکه یک


‌‌

صداوسیما تایید کرد: «تصویر شبکه یک برای لحظاتی هک شد»
‌‌
صداوسیما با انتشار خبری اعلام کرد که افراد یا گروهی ناشناس تلاش کردند تا چند شبکه صداوسیما را هک کنند. تصویر شبکه یک سیما برای لحظاتی امروز هک شد.
‌‌‌‌
صداوسیما در این رابطه با اتفاقی که رخ داد توضیح داد :

« در میان پخش آنونس برنامه‌ها به مدت ده ثانیه ، تصاویری از سران منافقین و صوت یکی از سخنرانی‌های آنها روی آنتن شبکه یک دیده و شنیده‌شد .
مسئولان فنی سازمان صداوسیما می گویند احتمالا سرور ، مورد حمله هکری قرار گرفته‌‌است . »

«رضا علیدادی»، معاون توسعه و فناوری صداوسیما در توضیح این اتفاق به شبکه خبر گفت:
‌‌
«هنوز در حال بررسی هستیم . با توجه به اینکه تجهیزات امنیتی برای زیرساخت‌های مد نظر، از قبل در نظر گرفته‌شده بود ، به نظر می‌رسد اتفاقی که رخ داده کار ساده‌ای‌نیست . کار فوق العاده پیچیده‌ای است که به احتمال خیلی زیاد کسانی که صاحب این تکنولوژی هستند می توانند از بک دورها و امکاناتی که خودشان از قبل روی سیستم‌ها در نظر گرفتند، بهره برداری کنند و بتوانند به زیرساخت‌ها صدمه بزنند .»

لینک خبر در گوگل

نوشته تیم تحریریه صتک نیوز

تایید خبر هک شدن شبکه یک

فروشگاه آنلاین صتک کالا یک فروشگاه های آنلاین است و در زمینه های زیر فعالیت میکند

تجهیزات آشپزخانه

تجهیزات گرمایشی

صنعت تصفیه آب

فروشگاه آنلاین صتک کالا

با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای کاربران خود تجربه‌ی لذت‌بخش و مطمین یک خرید اینترنتی را تداعی می‌کند . ارسال اکسپرس و ایمن  ،  تضمین مناسب ترین قیمت ضمانت اصالت کالا  و راهنمایی و مشاوره با تجربه اصول اولیه صتک کالا است .

استراتژی فروشگاه آنلاین صتک کالا عرضه ی محصولات متنوع با کمترین حاشیه سود از بهترین برند های معتبر و شناخته شده در ضمینه تجهیزات آشپزخانه ، لوازم گرمایشی ، لوازم سرمایشی و تصفیه آب خانگی است‌ .‌ صتک کالا با رویکرد جدید و ثمر بخش در ضمینه فروش آنلاین‌ با‌ فراهم‌ آوردن امکانات فنی در ضمینه خدمات پیش و پس از فروش ایجاد روش های مختلف در زمینه ی ارسال و تحویل ، پایش و گزارش مرسوله توسط سیستم های هوشمند پستی و سایر خدمات سعی در جلب رضایت مشتریان خود نموده است .