نگاهی به استایل های جشنواره فیلم فجر
نگاهی به استایل های جشنواره فیلم فجر

نگاهی به استایل های جشنواره فیلم فجر – جشنواره فیلم فجر همیشه جنجال ها و سودا های خود را داشته است. از بحث سیمرغ و فیلم هایش که بگذریم آیتم پررنگ دیگری به چشم میخورد به نام لباس. این آیتم همیشه جزو آیتم های مهم و پرحاشیه بوده . اکنون قصد داریم به روال هر یکشنبه در دنیای مد و پوشاک، به سراغ برخی از استایل های بازیگران زن برویم و استایل و سبک پوشش آنها را بررسی کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

پالت مشکی پریناز ایزد یاز

ایزدیار که امسال در جشنواره فیلم ملاقات خصوصی را داراست، این باز نیز برای استایل خود رنگ مشکی را انتخاب کرده است. ترکیب یک پالتو مشکی بلند با بقه هایی نامتعارف که قسمتی از آن با چرم تزیین شده است، همراه با موهایی مجعد و آرایشی کمرنگ ترکیب جالبی ایجاد کرده است. هرچند میتوانست از انتخاب ها و گزینه های بهتری نیز استفاده کند به عنوان مثال به جای کیف مشکی از یک کیف قرمز یا شتری استفاده کند یا پالتویی را در استایل خود قرار دهد که یقه های بهتری داشته باشد. با همه اینها استایل این بازیگر جز استایل های جذاب و خاص جشنواره امسال بود.

خاص و برازنده به سبک حجار

میترا حجار برای استایل جشنواره ای خود رنگ آبی نفتی را انتخاب کرده است . طراحی و جزییات به کار رفته در لباس این بازیگر به راحتی انتخاب درست او در استایل را نشان‌میدهد .

لباس انتخابی این بازیگر از قسمت جلو دارای یک پیلی تا قسمت زیر سینه است و آستری های طوسی دوخته‌شده درون آن که با شال حجار ست شده‌اند جلوه ای زیباتر از استایل این بازیگر ساخته‌است . درمجموع میتوان استایل این بازگیر را قابل قبول و تا حد بسیاری نیز جذاب و خاص دانست .

استایل پر حاشیه فرشته حسینی

فرشته حسینی و همسرش نوید محمد‌زاده با انتخاب استایل‌های متفاوت و تا حدی جنجالی همیشه ترند واخبار مجلات مد بوده‌اند . این بار نیز این زوج استایلی متفاوت اما جذاب را انتخاب کرده اند اگر نگاهی به استایل فرشته حسینی بیاندازید کاملا آیتم های مردانه را در آن مشاهده میکند و این بازیگر که امسال فیلم دسته دختران را در جشنواره دارد باز هم استایلی نزدیک به استایل همیشگی خود انتخاب کرده است . همچنین انتخاب بلوز بافت سبک وینتیج این بازیگر در استایل هایش نکته مثبتی به شمار می آید و استایل این بازیگر را از یکنواحتی خارج کرده است.

طنز طباطبایی و استایلی نه چندان چشم نواز

این بازیگر بالاخره بعد از مدت ها دوری دیشب برای اکران فیلم بی رویا درجشنواره فیلم فجر حضور داشت. طباطبایی برای اساتایل خود یک کاپشن مشکی خز داربا دوخت های قرمز به همراه یک کلاه بافت قرمز را انتخاب کرده بود. چیزی در استایل طباطبایی به چشم میخورد ناهماهنگی‌هایی بود که در قسمت بالاتنه و پایین تنه ایجاد شده‌بود .

علاوه بر این انتخاب یک کیف زنجیر دار همراه با آیتمی که‌برای بالاتنه انتخاب شده‌بود اصلا هماهنگی‌نداشت . به نظر بهتر بود که طباطبایی برای استایل خود دقت بیشتری خرج میکرد و به جای این استایل از یک استیل ساده مانند شلوار و کتانی را انتخاب میکرد، اینگونه استایل او هماهنگی بیشتری داشت.

خب خیلی خوشحالیم که تا اینجای مقاله با ما همراه بودید. هدف ما در این مقاله تنها بررسی استایل چند تن از بازیگران زن ایرانی بود و پیشنهاد چند استایل خاص و زیبا به شما عزیان برای این روز های سرد . اگر این مقاله را دوست داشتید نظرات خود را در قسمت کامنت ها برای ما ارسال کنید و بگویید که به نظر شما کدام استایل ها بهترین و به نظرتان کدام یک بدتر بود. 

موضوع : نگاهی به استایل های جشنواره فیلم فجر

نویسنده تیم تحریریه صتک نیوز

لینک مقاله در گوگل