مهم ترین بازی های خرداد ماه
مهم ترین بازی های خرداد ماه

مهم ترین بازی های خرداد ماه

برای گیمرهای حرفه ای، اردیبهشت یک کابوس بزرگ بود. ماهی طولانی که بدون انتشار یک بازی برای آنها سپری شد.اما اکنون سپری شدن ماه خرداد، زمان انتشار بازی های مهم نیز نزدیک تر میشود. مروز در مقاله ی مهم ترین بازی های خرداد ماه با ما همراه باشید تا شما را با مهم ترین و بهترین بازی های ماه خرداد آشنا شوید.

بازی Sniper Elite 5

ارائه برای پلتفرم های پلی استیشن۴ ، پلی استیشن ۵، ایکس باکس،

برای طرفداران سبک بازی های شوتر، مجموعه اسنایپر الیت یک بازی محبوب و خواستنی است چه بسا که جریان جنگ جهانی که در این بازی جریان دارد نیز به محبوب تر شدن این بازی کمک بسیاری کرده است. سری پنجم این بازی خرداد ماه منتشر میشود و جزو اولین بازی های منتشر شده در این ماه است. در این سری این نیز بازی اسنایپر الیت ۵ قصد دارد تا ما را با شخصیت کارل فایربورن همراه کند تا این بار او را در فرانسه ی جنگ جهانی دوم همراهی کنیم.

بازی Sniper Elite 5
بازی Sniper Elite 5

بازی Pac_Man Museum+

ارائه برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، کامپیوتر

مجموعه قدیمی pacman یکی از خاطره انگیز ترین بازی های صنعت گیم به شمار می‌آید به خصوص برای گیمرهای قدیمی که این بازی جایگاه ویژه ای برای آنها دارد. اکنون قرار است در ماه خرداد، سری جدید این بازی با نام  pac_man museum+ ارائه میشود که دارای ۱۴ بازی متفاوت است.

بازی Pac_Man Museum
بازی Pac_Man Museum

بازی Diablo Immortal

سومین بازی مهم خرداد ماه در این لیست متعلق به بازی  diablo immortalاست.  این بازی در زمان ارائه اولیه قرار بود که تنها برای موبایل منتشر شود، اما بعدا تصمیم گرفته شد که این بازی برای کامپیوتر و موبایل قابل استفاده باشد. بازی diablo immortal  یک بازی رایگان است که وقایع آن در بین حدفاصل بازی دیابلو ۲ و ۳ رخ میدهد. بازیکنان میتوانند بین ۶ بازیکن با شخصیت های مختلف یک نفر را برای ماجراجویی خود انتخاب کنند.

بازی Diablo Immortal
بازی Diablo Immortal

بازی Mario Strikers: Battle League

ارائه برای پلتفرم نینتیدوسوییچ

یکی دیگر از بازی هایی که برای اهالی گیم یک بازی خاطره انگیز به شمار می‌آید بازی ماریو است. بازی mario strikers: battle league سری ونسخه جدی سری بازی های ماریو است که بعد از ۱۵ سال و بعد از آخرین سری بازی ماریو در ماه خرداد منتشر میشود. بازی mario strikers: battle league در واقع یک بازی فوتبال است که مسابقات آن در یک رقابت ۵ در برابر ۵ برگذار میشود.

در بازی mario strikers: battle league شما به عنوان شخصیت های مختلف و متفاوت، یک تیم فوتبال تشکیل می‌دهید. هدفتان در این بازی این‌است که گل بزیند و در عین حال هم از گل‌خوردن تیمتان جلوگیری کنید.

mario strikers: battle league یک بازی سرگرم کننده است که میتوان گفت میتواند برای طرفداران بازی ماریو و فوتبال یک گزینه مناسب باشد.

بازی Mario Strikers Battle League
بازی Mario Strikers Battle League

بازی The Quarry

ارائه برای پلتفرم پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، کامپیوتر

آخرین بازی مهم ماه خرداد در این لیست را بازی  the quarry را به خود اختصاص داد. یک بازی هیجان انگیز برای طرفداران بازی های ترسناک ، این بازی را استدیو سوپرمسیو گیمز ارائه داده‌است و آن را به نوعی دنباله بازی until dawn است. این بازی در قالب ۹ بازیکن اجرا می‌شود که باید یک شب را در یک معدن بگذرانند اما با اتفاقات مختلفی روبه رو می‌شوند که یک پایان غیر منتظره را برای آنها رقم میزند.

بازی The Quarry
بازی The Quarry

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید، بتوانید با استفاد از این معرفی ، بازی مورد علاقه خود را پیدا کرده و از آن لذت ببرید.

مطالب مرتبط:
‍ معرفی بهترین بازی های سال ۲۰۲۱ ، ۱۰ بازی محبوب سال
نقد بازی ۲ little nightmares
از زمستان طولانی تا خدای جنگ نورس
Hades شاهکاری در سبک روگ بلاک

لینک مقاله ی مهم ترین بازی های خرداد ماه در گوگل