محبوب ترین استایل ها ی فصل بهار
محبوب ترین استایل های فصل بهاری

محبوب ترین استایل های فصل بهاری
رنگ های شاد، طراوت هوا و آب و هوای معتدل و مناسب و از همه مهم تر عبور از فصل سرما همه  و همه از عواملی است. استفاده از این رنگ ها در لباس و پوشش باعث می‌شود میشود تا شما استایل خود را برای سال جدید تغییر دهید. خاصیت رنگ های شاد و پرشور بهاری باعث میشود تا استایل های بهاری بیشتر جنبه ای گرم و دلنشین داشته باشند. اگر شما نیز به دنبال یک استایل مناسب برای بهار خود هستید ولی هنوز استایل مناسبی پیدا نکرده اید با ما همراه باشید تا شما را با استایل های ترند بهاره آشنا کنیم.

کت های اورسایز با سرشانه های بزرگ :

امسال یکی از مهم ترین استایل های بهاری کت های اورسایز با سرشانه های بزرگ و اپل دار است. برای ست کردن و ترکیب این کت ها می‌توانید از دامن یا شلوار های راسته و گشاد استفاده کنید و یک استایل بهاری جذاب و خواستنی برای خود بسازید.

شلوار گشاد :

یکی دیگر از آیتم های ترند بهاری شلوار های گشاد هستند. این شلوار ها بشتر از جنس کرپ دوخته می شوند. و ظاهری نرم و لطیف دارند و با رنگ بندی های جذابی که دارند میتوانند برای ساخت یک استایل بهاری جذاب مورد استفاده قرار بگیرند. این شلوار های گشاد را میتوانید با کت های کوتاه ترکیب کنید.

پارچه های خامه دوزی :

در طول چند سال اخیر پارچه های طرح دار به یکی از مهم ترین آیتم های استایل های بهاری تبدیل شده‌اند. امسال نیز پارچه های خامه دوزی توانسته‌اند خود را در لیست استایل های ترند بهاری جای دهند. نوع طراحی و بافت خنک این پارچه ها و رنگ های جذاب و دوست داشتنی آنها یکی از دلایل محبوبیت و ترند شدن این پارچه ها به شمار می آید. از پارچه های خامه دوزی برای دوخت انواع مانتو وشومیز میتوان استفاده کرد.

پارچه های خامه دوزی
پارچه های خامه دوزی

رنگ های پاستیلی :

یکی از استایل های پرطرفدار بهاری، استایل هایی با رنگ های پاستیلی است. رنگ جذاب و دوست داشتنی این پارچه ها سبب‌شده تا امسال نیز آنها جزو یکی از استایل های پرطرفدار و ترند بهار باشد. استفاده از رنگ های آبی، سبز نعنایی، یاسی و لیمویی میتواند استایلی خاص و منحصر به فرد برای بهار شما به حساب بیاید.

استفاده از رنگ های پاستیلی در استایل بهاری
استفاده از رنگ های پاستیلی در استایل بهاری

پارچه های براق :

اگر به دنبال یک استایل خاص و منحصر به فرد بای خودتان هستید که جلب توجه بسیاری نیز به همراه داشته باشد. بهترین گزینه برای شما استفاده از پارجه های براق در استایل خود است. زیرا علاوه بر اینکه ظاهری منحصر به فرد به استایل شما میبخشد بلکه یکی از آیتم های پرطرفدار در استایل بهاره امسال نیز محسوب میشود.

رنگ های نئونی :

یکی از استایل های ترند امسال را رنگ های نئونی به خود اختصاص داده‌است. این رنگ ها به خصوص رنگ زرد به یکی از استایل های مهم و پرطرفدار امسال تبدیل شده‌است. ویژگی رنگ زرد مانند گرما، شور و نشاط همه از دلایلی است. که استایلی خاص به شما میخشد و کمک میکند تا بهترین استایل بهاره خود را داشته باشید. اگر به استایل های مونوکروم نیز علاقه دارید استفاده از طیف های مختلف رنگ زرد میتواند گزینه مناسبی برای ساخت استایل شما باشد.

استایل نئونی با تم زرد
استایل نئونی با تم زرد

لباس های گلدار :

همانگونه که میدانید یکی از خصوصیات فصل بهار رنگ های گرم آن است. لباس های گلدار و طرح دار به شما کمک میکند تا طراوت وجود در هوا ورنگ های گرم محیطی را در استایل خود داشته باشیدو از طرفی ترکیب پارچه های گلدار با رنگ های گرم مانند قرمز، نارنجی و سرخابی میتواند ظاهر و استایل خاصی به شما بخشد. البته باید توجه داشته باشید که لباس ها و آیتم های گلدار تنها مختص به کیف و روسری نیستند و با کمی خلاقیت میتوایند از آن ها در اکسسوری های خود نیز استفاده کنید.

لباس های گلدار
لباس های گلدار

مانتو چرم :

با آنکه آیتم چرم بیشتر برای فصل سرد مناسب است اما میتواند انتخاب و گزینه مناسبی برای بهار باشد. وجود هوای سرد در برخی از نقاط سبب‌شده تا مانتو های چرم نیز همچنان یکی از آیتم ها و استایل های ترند بهاری به شمار روند. البته شما میتوانید با انتخاب رنگ های گرم یا مانتو هایی با طرح پوست ماری، جذابیت استایل خود را افزایش دهید.

البسه چرم در فصل بهار بسیار محبوب اند
البسه چرم در فصل بهار بسیار محبوب اند

لباس های بافتنی :

اکنون که صحبت از مانتو های چرم در فصل بهار به میان‌آمد بد نیست از آیتم های بافتنی نیز یاد کنیم. هر چند که این آیتم بسیار کم ئ به ندرت استفاده میشود اما استفاده از آن در استایل شما میتواند ظاهری خاص به لباس های شما ببخشد. استفاده از بافت در استایل های بهاری تنها مختص به لباس نیست و میتوانید با خلاقیت خودتان یکی از اجزای استایل خود را بافتنی انتخاب کنید. کیف، کفش، نیم تنه، تاب، شلوار یا دامن، آیتم های مختلفی وجود دراد که استفاده از آنها رد استایل شما میتواند ظاهر بهاری شما را خاص کند.

لباس های بافتنی مناسب فصل بهار
لباس های بافتنی مناسب فصل بهار

در مقاله ی محبوب ترین استایل های فصل بهاری ما برای شما چند آیتم جالب و خواستنی و در عین حال ترند را ذکر کرده ایم که میتوانید با استفاده از آنها در ظاهر و لباس خود، سبکی خاص و دوست داشتنیه استایل بهاری خود ببخشید.

لینک مقاله در گوگل

مطالب مرتبط:
با چند حرکت ساده به یک شیک پوش واقعی تبدیل شوید!
جذاب ترین ترکیب رنگ های پاییز